U nás nakupujete bezpečne.

 

Vo Wisdom Charts – učebné pomôcky nám ide v prvom rade o to, aby ste nakupovali čo najbezpečnejšie a najpohodlnejšie.

Zákazníkom prinášame našu značku Bezpečný nákup, ktorá im garantuje  istotu a záruku, že naša spoločnosť spĺňa prísne podmienky bezpečného a bezproblémového nákupu.

 

Je to pre našu spoločnosť záväzok neustále dodržiavať pravidlá, vytvorené na základe platných zákonov - hlavne smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v štátoch EU.

 

Pravidelne sa podrobujeme rôznym nezávislým spôsobom testovania, ktoré preverujú našu dôveryhodnosť, dodržiavanie stanovených termínov, prijímanie a realizáciu objednávok, reklamovanie tovaru, ale aj ochranu údajov.


Na naše služby sa môžete spoľahnúť.

 

Ak by sa aj tak vyskytol nejaký problém s Vašou objednávkou, alebo so spoločnosťou Wisdom Charts s.r.o., budeme veľmi radi keď nás budete kontaktovať.  My Vám s riešením Vášho problému radi pomôžeme.

 

Ako  prvé vydavateľstvo a predajca učebných pomôcok pre školy na Slovensku sme už v roku 2009 získali Certifikát bezpečného nákupu, ktorý udeľuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod - SAEC.


Dobrej povesti môžete veriť

 

Naša spoločnosť úspešne funguje už od roku 2006. Náš úspech vyplýva z toho, že každý rok sa rady našich spokojných zákazníkov  rozširujú a výroba a predaj neustále stúpa.

 

Môžeme Vám s radosťou oznámiť, že naša čisto slovenská spoločnosť sa minulý rok etablovala aj na susednom českom trhu učebných pomôcok vďaka vysokej kvalite našich výrobkov, ktoré už väčšina z Vás dobre pozná.